Abstrakce

Sešli se. Domluvili se na tématu abstrakce.

Tři fotografové.

Tři individuality.

Každý tři fotky.

Posnažili se. Dali si zpětnou vazbu. Nezabili se. Zasmáli se. Tady je výsledek.


Dalibor: Vidím tahle naše tematická zadání jako motivaci k tomu koukat na svět jinak a přemýšlet o tom, co vidím (a v tomhle případě i o tom, co nevidím). Baví mě to.


Dan: To jsou ty věci, co vidím, když pevně zavřu oči?


Mirek: V podstatě první setkání s tématem. Rád jsem si to zkusil, ale příště lépe:-) Jak zpívá klasik, “Show must go on…”

Previous
Previous

Hořící keř

Next
Next

Pražský krtek